Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Pierwszy dzwonek to wielkie emocje, niepewność, radość… Takie przeżycia towarzyszyły wielu z nas w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego. … Dla najmłodszych lekarstwem na onieśmielenie były drobne upominki. Jedni oczekiwali z niecierpliwością na swoich nowych wychowawców, a jeszcze inni nie kryli radości ze spotkania z przyjaciółmi – wszak nie widzieli się ponad 2 miesiące.

Przed nami nowy rok szkolny, a wraz z nim nowe wyzwania i obowiązki. Życzymy wszystkim – zarówno uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły – byśmy wszyscy czerpali radość z odnoszonych sukcesów – tych małych i tych wielkich – oraz potrafili się dzielić dobrem, którego sami doświadczamy.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]