Spotkanie z gościem z Wielkiej Brytanii

27 września w odwiedziny do naszych dzieci przyjechał gość z Wielkiej Brytanii, pani Jagoda.

Po przywitaniu się z gościem, oczywiście po angielsku, dzieci miały okazję zapoznać się z kulturą Anglii, obejrzeć zdjęcia, które pani Jagoda zrobiła podczas swojego pobytu w Londynie, zapoznać się z mapą Zjednoczonego Królestwa i napić się bawarki, tradycyjnego napoju bardzo popularnego na Wyspach Brytyjskich.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Dzieci były zachwycone możliwością spotkania z naszym gościem i bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich łamigłówkach i zabawach przygotowanych przez Agnieszkę Czarnowską, Beatę Leszczyńską, Marzenę Janikowską, Annę Gawin i Iwonę Kubiszewską. Nasi uczniowie nawet przygotowali zestaw pytań po angielsku dla pani Jagody.

Spotkanie uatrakcyjnił występ zespołu ze Szkocji, w który wcielili się chłopcy z klas trzeciej i drugiej Gimnazjum. Uczestnicy spotkania także zbudowali piękną makietę Big Bena z kartonów – praca zespołowa na najwyższym poziomie.