Sukcesy z Bliska

W maju uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Pelplinie VII Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym dla uczniów szkół specjalnych pt. „Widziane z bliska”.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Nadesłano 133 prace z 10 placówek z: Kościerzyny, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pucka, Czerska, Starogardu Gdańskiego, Chojnic, Barcic i Pelplina. Pierwsze miejsce w kategorii wiekowej uczniów do lat 16, za zdjęcie „Zielono mi”, przyznano uczennicy naszej szkoły, Paulinie Zilse z kl. IIIG. W kategorii uczniów od lat 17 trzecie miejsce, za zdjęcie „Dmuchawiec”, zajęła Ilona Wantoch – Rekowska z ZGc, a wyróżnienie za fotografię „Kasa” otrzymał Waldemar Matulewicz z IIIG. Gratulujemy!