Szkolne zimowisko lekiem na nudę…

Pierwszy dzień naszego zimowiska upłynął pod znakiem wypieków – starsza grupa przygotowała pyyyyszne gofry, zaś młodsi- drożdżowe oponki. Apetyt wszystko dopisywał. Potem spalali kalorie na chojnickiej pływalni. W drugim dniu ferii uczniowie odwiedzili Muzeum Historyczno-Etnograficzne im.Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach, gdzie wzięli udział w zajęciach plastyczno-technicznych. Zdjęcia z muzeum publikujemy dzięki uprzejmości p. Andrzeja Bramańskiego. W środę odwiedziliśmy chojnickie Eksperymentarium, zaś w czwartek byliśmy m. in. na projekcji filmu pt. Robinson Crusoe w kinie Kingsajz. Ostatni dzień zimowiska minął bardzo kreatywnie! Zajęcia rozpoczęliśmy konkursem: zgaduj zgadula – co to za bajka? Następnie były pląsy z panią praktykantką. Wspólnie wykonaliśmy plakaty. Starsza grupa przygotowała dla wszystkich wyśmienitą pizzę. Wszystkim nauczycielom dziękujemy za to, że podzielili się swym czasem i kreatywnymi pomysłami z grupką uczniów, którzy chcieli radośnie i twórczo w miłym towarzystwie spędzić pierwszy tydzień zimowych ferii.