Turniej Piłki Koszykowej

13 kwietnia uczniowie zespołów edukacyjno-terapeutycznych byli bohaterami Turnieju Koszykówki Drużyn Trzyosobowych zorganizowanego w naszej szkole. Wzięły w nim udział po dwie drużyny z Gdyni, Pelplina oraz pięć drużyn z Chojnic. Rozgrywki przeprowadzono w trzech grupach sprawnościowych.

W oczekiwaniu na mecze zawodnicy mile spędzali czas w kawiarence prowadzonej przez uczniów PdP oraz w świetlicy, gdzie wspólnie wykonywano pracę plastyczną.
Rywalizacja była bardzo zacięta i emocjonująca. Gospodarze nie okazalli się zbyt gościnni i zdobyli złote medale w każdej grupie.

Gratulujemy wszystkim zespołom dobrej gry i postawy fair-play. Liczymy na wiele kolejnych sukcesów sportowych.
Inicjatorem turnieju był p. Tomasz Biesek. Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom sekcji „Szansa” oraz p. Iwonie Marciniak, p. Weronice Dziameckiej, p. Monice Stefankiewicz i p. Sławkowi Jankowskiemu za zaangażowanie w przeprowadzenie zawodów.