Urodziny w zespole edukacyjno-terapeutycznym 4

Jesteśmy wierni naszej klasowej tradycji i zgodnie z kalendarzem przypadających Urodzin każdego z Uczniów, organizujemy wspaniałą imprezę. We wrześniu odbyły się trzynaste Urodziny Emilki, a w październiku tyle samo lat skończyła Ania.

Z pomocą starszych kolegów przygotowaliśmy dekoracje urodzinowe. W wesołym nastroju dmuchaliśmy balony, wieszaliśmy je razem z serpentynami. Radości było co niemiara, gdy gimnastykowaliśmy się na wielkiej drabinie. Starsi koledzy są naprawdę sprytni. Potem pięknie nakryliśmy Urodzinowy stół. Rozłożyliśmy wielki biały obrus, nakryliśmy kolorową „zastawą”.

 

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″] [/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Na honorowym miejscu zawsze znajduje się piękny, duży, kolorowy i smaczny TORT URODZINOWY, podarowany przez Rodziców, smaczne, ulubione przez nas słodycze, owoce, dobry kolorowy sok, którym wznosimy urodzinowy toast i śpiewamy STO LAT, obserwując jak na torcie błyska ogniem fontanna. Potem składamy życzenia, wręczamy prezent solenizantowi wraz z laurkami, które wykonujemy samodzielnie. Po życzeniach bawimy się, tańczymy, śpiewamy, bierzemy udział w konkursach, częstujemy się smakołykami, sprawia nam to dużo radości i przyjemności.
Po uroczystości sami sprzątamy naszą klasę, myjemy naczynia, zbieramy śmieci, ustawiamy ławki, jesteśmy już bardzo samodzielni. Nawet upiekliśmy urodzinowe ciasteczka z panią Lucynką. Bardzo lubimy te nasze imprezy…teraz musimy poczekać do lutego 2013 r., bo wtedy będzie obchodzić urodziny Milenka