Walentynki 2014

Tegoroczne Walentynki gimnazjaliści zaczęli świętować już dzień wcześniej. Zaplanowane przez Samorząd Uczniowski popołudnie z romantycznym filmem postanowili zamienić na… dyskotekę! Wszyscy bawili się świetnie, bo spotkali się na niej sami amatorzy tańca, a rolę DJ-a pełnił tradycyjnie Patryk. Gimnazjalistom towarzyszyły opiekujące się SU panie: Edyta Figura i Marzena Janikowska.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

14 lutego została otwarta tajemnicza „Walentynkowa Skrzynka Życzeń”, do której od kilku dni uczniowie (i chyba nie tylko oni!) wrzucali kartki dla tych, których lubią. I jak co roku, tak też tym razem, na swoje kartki czekało bardzo wiele osób. W szkole panowało naprawdę duże poruszenie! Pani Lucyna Mucha z pomocą Patryka i Tomka z IIG roznosili je po wszystkich klasach. Niektóre osoby dostawały nawet po kilka kart. Okazało się, że do skrzynki trafiły również kartki dla p. Dyrektor i nauczycieli!

Jednak nie tylko kartki „krążyły” po szkole tego dnia. W różnych miejscach pojawiały się tajemnicze czekoladki, lizaki-serduszka, a nawet… róża. A to już chyba poważna sprawa, prawda?