Wielkanoc tuż, tuż…

W miniony wtorek w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejsze jajo wielkanocne. W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich trzech klas PDP. Do ozdabiania jaj wykorzystali metodę quillingu, kolorowe cekiny, sznurek, wstążki czy włóczkę. O tym, które prace są najpiękniejsze decydowali sami uczniowie,podczas głosowania. W podjęciu decyzji pomogli goście: była uczennica szkoły Dorota Smykla oraz pani Monika z portalu chojnice24.pl. Zwycięzcą

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

konkursu została Katarzyna Dalecka z kl. I PDP, uczennice kl. II PDP, Monika Lubińska i Ewelina Wieczorem, ex aequo zdobyły II miejsce.

Organizatorkami konkursu były panie Bożena Kanabaja, Iwona Marciniak i Halina Łepek.