Najmłodsi z wizytą w gospodarstwie

Nadszedł czas na nasz kolejny wiosenny wyjazd!! Po półrocznej nieobecności postanowiliśmy skorzystać z zaproszenia zaprzyjaźnionych z nami Państwa Meller z gospodarstwa w Kłodawie i pojechaliśmy w odwiedziny. Zajrzeliśmy do obórki i chlewika, obejrzeliśmy cielaczki, prosiaczki, króliki, kury, sprawdziliśmy również stan techniczny maszyn, po czym skuszeni zapachem drożdżówki udaliśmy się na herbatkę w miłym towarzystwie gospodarzy.
Po chwili wytchnienia, spacerkiem, korzystając z przepięknej aury, udaliśmy się do Krojant, do domu rodzinnego pani Kamili, gdzie odpoczęliśmy w cieniu, przemile ugoszczeni przez gospodarzy, zjedliśmy obiad, zaprzyjaźniliśmy się z królikiem i kotkiem, miło spędziliśmy czas na błogim leniuchowaniu, rozmowach z gospodarzami i zwiedzaniu ich przepięknego ogrodu.
Dziękujemy bardzo!!! To był dla nas bardzo miły dzień!!!!