Wizyta św. Mikołaja.

Na początku grudnia dzieci napisały listy zabrane do Świętego przez Elfa. Dzisiejszego dnia – 21 grudnia Święty dzięki swoim pomocnikom spełnił marzenia wszystkich uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach.

Do szkoły Mikołąj przybył osobiście, a dzięki wielkim sercom LUDZI DOBREJ WOLI, do uczniów trafiło 171 podarunków wielkich, kolorowych, które zaskoczyły swoją zawartością tych najmłodszych i najstarszych. Wróciła wiara w życzliwość i bezinteresowność. Okazywaniem radości, uśmiechom a nawet łzom szczęścia nie było końca.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ŚWIĘTYM MIKOŁAJOM (osobom prywatnym, pracownikom zakładów pracy, uczniom chojnickich szkół), a szczególnie pomocnikom, pomysłodawcom i inicjatorom całego świątecznego zamieszania w naszej szkole. Pracownikom PROMOCJI MIASTA, którzy aktywnie i z zaangażowaniem odpowiedzieli na apel Radnych Miasta i Starostwa – p. Joanny, p. Małgorzaty i p. Marka.