Wizyta w Buggie Park

Dzięki życzliwości właścicieli Centrum Edukacji i Rozrywki BUGGIE PARK, które mieści się przy ul. Reymonta 10 w Chojnicach, dzieci objęte zajęciami wczesnego wspomagania rozwoju mogły skorzystać z wielu atrakcji tego miejsca. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!

W czasie, gdy dzieci opanowywały dmuchańce, suchy basen i radośnie się bawiły, rodzice mogli wymienić doświadczenia przy pysznym cieście i kawie, przygotowanym przez panie nauczycielki. Na zakończenie każde dziecko otrzymało „Dyplom za aktywny udział w zajęciach i uśmiech na twarzy”. Życzymy słonecznych wakacji!!!

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Zapraszamy na zajęcia od września 2013 roku! Nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach.