Wizyta w DDP

31 stycznia uczniowie z Kółka Teatralnego wybrali się do Domu Dziennego Pobytu. Z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprezentowaliśmy inscenizację wiersza J. Tuwima pt. „Rzepka”. Pensjonariuszom bardzo podobały się nasze stroje i nasza gra aktorska. Po prezentacji przedstawienia, które wywołało wśród pensjonariuszy wiele pozytywnych emocji, spędziliśmy wspólnie czas przy herbatce.

 

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Był czas na rozmowę, podczas której pytaliśmy w jaki sposób ludzie starsi spędzają czas w Domu Dziennego Pobytu, opowiadaliśmy o naszej szkole, o naszych rodzinach. Wręczyliśmy pensjonariuszom ciasteczka, które upiekli nasi starsi koledzy. Spotkanie było ciekawym doświadczeniem zarówno dla dzieci jak i dla ludzi starszych.