Wycieczka do Myślęcinka

Wycieczka do Myślęcinka koło Bydgoszczy odbyła się 12 czerwca 2013 r. Wyjechaliśmy o godz. 8.30 i wróciliśmy około godziny 18.00. W wyprawie brały udział dzieci, które mają u nas w szkole nauczanie indywidualne. Pani Anna Kabelak – Grodziska pojechała z uczniem Michałem P.; p. Lucyna Krysiak z Beatką L., p. Piotr Rutkowski z Dawidem W. oraz uczeń Michał T. z tatą.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Zwiedziliśmy Zoo gdzie obejrzeliśmy zwierzęta. Pogoda nam dopisała więc do Parku Dinozaurów i Rozrywki przeszliśmy spacerkiem (około 3 km.). Dzięki miłej gościnności Dinozaury i owady giganty mogliśmy obejrzeć za darmo – za co bardzo DZIĘKUJEMY 🙂 Na końcu poszliśmy na pyszny obiadek, kupić pamiątki i bardzo zmęczeni po 5 godzinnym marszu udaliśmy się do Busa gdzie usnęliśmy, a droga minęła do domu bardzo szybko. Polecamy zwiedzić to miejsce bo bardzo nam się tam wszystkim podobało!!!