Wycieczka gimnazjalistów do Gdyni

Ostatni dzień maja gimnazjaliści z naszej szkoły spędzili w Gdyni. Zaraz po dotarciu na miejsce wszyscy wjechali kolejką szynową na Kamienną Górę, by choć przez chwilę, z wysokości 52 m n.p.m. podziwiać panoramę pobliskiego portu i Zatoki Gdańskiej.
Następnie moc atrakcji uczestnicy wyjazdu przeżyli w Teatrze Muzycznym, gdzie obejrzeli musical „Piotruś Pan”. Zapierające dech w piersiach projekcje 3D, w połączeniu ze znakomitymi rolami dziecięcymi Piotrusia Pana, Wendy, Misia i Jasia sprawiły, że na niespełna trzy godziny każdy z nas przeniósł się w magiczny świat baśni i niesamowitych przygód.
Pojawiający się na scenie ogromny krokodyl, złowrodzy piraci z kapitanem Hakiem na czele czy też Indianie z pochodniami na widowni sprawili, że wszystkim biły mocniej serca ze …strachu.
Po emocjach teatralnych krótki spacer po plaży i Skwerze Kościuszki był… bardzo potrzebny! Ostatnim punktem naszego wyjazdu był gdyński „Experyment”, gdzie na interaktywnej wystawie wszyscy znakomicie się bawili. Zresztą sami to zobaczcie na załączonych zdjęciach!