Wypożyczalnia rowerów trójkołowych już działa!!!

15 października rozpoczęła swą działalność Wypożyczalnia Rowerów Trójkołowych Rehabilitacyjnych. Jest prowadzona przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach „RAZEM” działające przy naszej szkole. Cztery trójkołowce zostały całkowicie bezpłatnie przekazane przez Fundację Eco Textil i Polski Czerwony Krzyż. Z wypożyczalni mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Chojnic, z obniżoną sprawnością fizyczną lub zaburzoną koordynacją ruchową. Jazda takim rowerem będzie dla nich okazją do rehabilitacji, jak również atrakcyjną formą relaksu.

To, jak wielką radość sprawiły rowery naszym uczniom, widoczne jest w poniższej fotorelacji.

Osoby zainteresowane wypożyczeniem roweru proszone są o kontakt z p. Dorotą Narloch pod numerem telefonu 52 565 1000.