„Z Ekologią za Pan Brat!”

24 października 2013 r. w Bytowie odbył się Wojewódzki Konkurs „Z ekologią za pan brat”. W konkursie wzięło udział sześć drużyn reprezentujących placówki z Bytowa, Turska, Kościerzyny, Kartuz, Wejherowa i Chojnic.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III gimnazjum: Andżelika Pilarska, Katarzyna Puppel i Paulina Zilse. Rozwiązywane zadania konkursowe dotyczyły wiedzy z dziedziny segregacji śmieci, przetwarzania odpadów, ochrony środowiska. Uczestnicy konkursu zmierzyli się także w konkurencjach sprawnościowych, jak rzut nakrętkami oraz zaprezentowali wykonaną przez siebie zabawkę ekologiczną. Reprezentacja naszej szkoły za grę „Połów ryb” zdobyła III miejsce. Gratulujemy.