Zakończenie roku inne niż wszystkie…

Za nami zakończenie roku szkolnego, zdecydowanie inne niż wszystkie. 24 czerwca uroczyście pożegnaliśmy Panią Dyrektor Barbarę Biesek odchodzącą na emeryturę po 19 latach sprawowania tej funkcji. Z naszą szkołą związana jest od ponad 31 lat. W przedstawieniu wyreżyserowanym przez nauczycieli i w rolach odegranych przez pracowników szkoły mogła zobaczyć siebie wraz ze swoimi przyzwyczajeniami, powiedzonkami i niepowtarzalnym stylem. Śmiechem, przeplatanym łzami wzruszenia, wypełniona była cała sala. Pojedynczy uczniowie, niekiedy wraz z rodzicami, podchodzili do Pani Basi, bo każdy chciał osobiście powiedzieć parę słów lub po prostu wyściskać. Z niespodziewaną wizytą przybyli przyjaciele Pani Dyrektor z różnych chojnickich urzędów i instytucji, którzy zdecydowali się pomóc Jej w zaprzyjaźnieniu się z Emeryturą.

Niech spełnią się wszystkie marzenia, które zostały wypowiedziane – życzymy Pani Dyrektor przede wszystkim zasłużonego odpoczynku, chwili dla siebie i dla najbliższych, czasu którego wciąż brakowało na realizację wszystkich rodzących się pomysłów, dalekich podróży i dużo, dużo uśmiechu.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]