Na początku maja SK PCK, pani pielęgniarka i klasy PdP 1-5 wraz z wychowawcami i innymi nauczycielami zorganizowały wspólną akcję „Zdrowe drugie śniadanie”. Pani pielęgniarka i wychowawcy przeprowadzili w poszczególnych klasach zajęcia na temat zdrowego i urozmaiconego odżywiania się, a także zapoznali uczniów z piramidą zdrowego żywienia. Korzystając z tych wiadomości, uczniowie, zaplanowali oraz przygotowali zdrowe kanapki
i przekąski. Ostatnim, najprzyjemniejszym etapem akcji było integracyjne drugie śniadanie wszystkich klas PdP, które odbyło się 12 maja. Uczniowie zaprezentowali przygotowane przez siebie potrawy – kanapki, musli, ciasto z rabarbarem, a następnie w miłej atmosferze, przy pięknie nakrytych stołach zjedli przepyszne i zdrowe śniadanie.
 

©2026 Zespół Szkół Specjalnych w Chojnicach

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?