Zima nam nie straszna – quiz zimowy

Dnia 12 lutego 2016 r. spotkali się uczniowie zespołów edukacyjno-terapeutycznych 1A i B, 2, 3 i 4, aby rywalizować w Quizie o tematyce zimowej. Na powitanie uczestnicy układali hasło spotkania z przygotowanych liter, potem wykonywali powierzone im zadania. Rozwiązywali zagadki związane z zimową aurą, tworzyli postać bałwana z gotowych elementów, wykonywali „kule śnieżne” z papieru o różnej fakturze i celowali do kosza z ustalonej odległości, nawlekali „płatki śniegu” na grubą nić, układali hasła z liter drukowanych tytułów ilustracji powstałych z elementów nagród za każde dobrze wykonane zadanie. Przy okazji ustalono wspólnie, jak spędzić bezpiecznie ferie zimowe. Było wesoło i radośnie, a na koniec jeszcze smacznie, bo każdy uczestnik otrzymał słodką nagrodę. Rozstając się, umówiliśmy się na kolejny quiz, tym razem o wiośnie.

Konkurs przygotowały: p. L. Lonczak-Męcikalska i p. L. Mucha.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]