Jaś i Małgosia

18 stycznia 2013 r. aktorzy naszego szkolnego teatru zagrali w przedstawieniu pt.: „Jaś i Małgosia” na podstawie baśni braci Grimm.

Słodka chatka Baby – Jagi, jej strój, piękna muzyka i śpiew oraz gra aktorska – wszystko to sprawiło, że uczniowie zamilkli na czas trwania przedstawienia i przenieśli się w „zaczarowanych bajek świat”. Widzom towarzyszyło wiele różnych emocji. Były momenty strachu i grozy, przerażenia; były też chwile radości. Przebaczająca postawa i dobre serce Jasia i Małgosi oraz przemiana moralna macochy i Baby-Jagi skłoniły do refleksji i przemyśleń.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Obsada:

Baba-Jaga – Monika S.
Jaś – Kacper W.
Małgosia – Weronika B.
Ojciec – Miłosz K.
Macocha – Oliwia B.
Ptak – Katarzyna G.
Drzewo I – Dajana T.
Drzewo II – Przemysław Ł.
Narrator – Ewa O.
Reżyseria: Iwona Kubiszewska, Agnieszka Czarnowska