Babcie i dziadkowie oczami naszych uczniów…

Uczniowie klas IV-VI wzięli udział w konkursie na najciekawszą wypowiedź pisemną dotyczącą babci lub dziadka. Do wyboru były dwa tematy. Można było opisać „Mój dzień z babcią lub dziadkiem”, albo „Jaka jest moja babcia (lub dziadek)” Wszyscy uczniowie opisali swoje babcie.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Wyłoniono trzech zwycięzców. Konkurs wywołał sporo emocji wśród wnuczków, zwłaszcza, że nagrody w tym konkursie były inne, niż zwykle. Zwycięzcy otrzymali po doniczce prymulek, jako prezent dla babci(lub dziadka). Wszyscy uczestnicy konkursu , jako nagrody pocieszenia, otrzymali po tabliczce czekolady, którą mieli podarować babci lub dziadkowi. Słodkie upominki bardzo kusiły uczniów, ale podobno wszyscy obdarowali nimi, właściwe osoby, czyli kochane babcie i dziadków.