My już wiemy, że „Śmiech to zdrowie”…

28537490_1871606859536645_1212672509_n

Za nami już III edycja Quizu o zdrowiu dla uczniów zespołów edukacyjno-terapeutycznych na poziomie gimnazjum. Tym razem pod hasłem „Śmiech to zdrowie”. Wspólne spotkanie rozpoczęliśmy od zaprezentowania prawidłowego mycia zębów na… koledze z drużyny. Następnie dopasowywaliśmy odzież do odpowiedniej pory roku. W trzecim zadaniu uczniowie otrzymali produkty, z których mieli wykonać zdrową sałatkę owocową. Później odwiedziła nas pani pielęgniarka i przeprowadziła pogadankę na temat zdrowego odżywiania. Na zakończenie obejrzeliśmy krótki film „Śmieszne koty”, który przekonał wszystkich, że śmiech to zdrowie. Dziękujemy za świetną zabawę, podczas której z pewnością nie zabrakło śmiechu. Organizatorami były panie Anna Kabelak-Grodziska i Ewa Górska-Gąsiorowska.