Kartka z Pałacu Buckingham

Z okazji uroczystości, która odbyła się w maju w Wielkiej Brytanii – koronacji księcia Karola – syna Królowej Elżbiety II na króla, uczniowie naszej szkoły wysłali gratulacje i życzenia przyszłemu królowi, życząc mu dużo zdrowia i wielu lat panowania na tronie. Wraz z życzeniami, do Londynu poleciał rysunek z podobizną księcia Karola, który wykonał Kacper Mrozewski (obecnie uczeń kl. VII). Jak wielkie było nasze zaskoczenie i radość, gdy po czterech miesiącach, otrzymaliśmy odpowiedź z samego Pałacu Buckingham! Para Królewska – Karol III i Camilla, przysłali nam piękną kartkę ze swoim zdjęciem, dziękując za życzenia, miłe słowa i czas poświęcony na ich napisanie. Jesteśmy zaszczyceni, a kartka od Pary Królewskiej pozostanie miłą pamiątką dla całej społeczności szkolnej.