Konkurs wiedzy o AIDS

Na przełomie listopada i grudnia 2012 w naszym Gimnazjum odbył się konkurs wiedzy o AIDS, w którym wzięło udział 28 uczniów. Każdy z nich musiał rozwiązać test o AIDS na podstawie wiedzy zdobytej podczas pogadanek na godzinach wychowawczych oraz materiałów znajdujących się na specjalnie wykonanej gazetce na holu gimnazjalnym. Okazało się, że uczniowie zdołali zapamiętać dość sporo informacji.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

I miejsce zajął Kamil Klamann (II G), II – Andżelika Pilarska (II G), III – Patryk Guziński (I G), IV – Tomasz Deptuła (I G) i V – Jan Szatlak (III G). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Konkurs przygotowała p. pielęgniarka szkolna – Halin Kubiak we współpracy z SU gimnazjum.