ZET B i G na wycieczce

Morza szum, dzieci śmiech….🙂🙂czy to tylko wakacyjne hasła!! Nie, nie…..☀️☀️🙂🙂 w przypadku uczniów zespołów edukacyjno-terapeutycznych B i G te hasła nie gasną! Korzystając z możliwości dojazdowych, chęci, zapału, pogody, niepohamowanych zasobów energii i zdrówka ruszyliśmy naprzeciw przygodzie….😁😁 tym razem czekała na nas Farma Alexa, pełna kolorowych dyń, zwierząt, sesnorycznych doświadczeń, atrakcji motorycznych i po prostu zabawy….🙂🙂 Ale czy to wszystko?? Nie….szybkim krokiem przenieśliśmy sie do Łeby, by choć na chwilę poczuć piasek między palcami stóp, by pomoczyć stopy…choć nie tylko ….w ciepłym i bezkresnym morzu🙂🙂 dla niektórych widzianym po raz pierwszy!!! Dzień wspaniały, pełen doznań….pełen piasku od czubka głowy bo palce stóp…z brzuchami pełnymi….McDonaldem 🙂🙂☀️☀️😁 był to piękny dzień….niezapomniany!!