Turniej Koszykówki

W środę 10.04 po raz kolejny odbył się Turniej Koszykówki drużyn trzyosobowych. ⛹‍♂🏀Gościliśmy drużyny z Gdyni, Czerska i Pelplina. Łącznie wzięło udział 10 drużyn. Zostali oni podzieleni na trzy grupy sprawnościowe: 💚zieloną,💙niebieską i 💛żółtą. Sportowcy pokazali się z jak najlepszej strony. Walcząc o każdy kosz zaprezentowali wysokie umiejętności koszykarskie. 😊Mecze były bardzo emocjonujące i zacięte. Zawodnicy walczyli w duchu fair play. 💪Pomiędzy meczami wszystkie drużyny mogły skorzystać z kawiarenki, w której czekał na nich słodki poczęstunek. ☕🍪Nie zabrakło również pysznego obiadu. Każdy z zawodników wyjechał z medalem 🥇🥈🥉 i nowym doświadczeniem. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w organizację turnieju. 🥰 Razem możemy więcej, a nawet wszystko.😊