ZET B i C udali się do Bydgoszczy, do Dinoworldu!

Kalendarz jest pełen świątecznych dni….znajdziemy tam Dzień Misia, Dzień Drzewa, Dzień Kropki i wiele innych! Ale 26 lutego swoje święto obchodziły…DINOZAURY🦕🦖 korzystając z wyjątkowej okazji, pięknej pogody i wspaniałych humorów uczniowie grup ZET B i C udali się do Bydgoszczy, do Dinoworldu! Nie wiedzieliśmy co to za miejsce więc już za stacją Chojnice przykleiliśmy nosy do szyb pociągu i wyglądaliśmy…dinozaurów i ich śladów…🦖😄 podróż minęła szybko, potem jeszcze odbyliśmy podróż tramwajem (niektórzy po raz pierwszy)!! Jaka radość pojawiła się na naszych twarzach gdy wysiadając naszym oczom pokazał się duzy plakat głoszący iż cel naszej przygody jest bliski 🦖🦕😄 powitały nas ryki dinozaurów, ruszające makiety machające ogonami, na dodatek mrugające i świecące. Obejrzeliśmy film, zobaczyliśmy jaja dinozaurów. Mogliśmy wejść do paszczy dinozaura oraz poczuc się jak w jaju 🦕🦖 było dużo emocji, śmiechu i zabawy!! Czas jednak wzywał nas do powrotu, do naszych stęsknionych rodziców!! 🦕🦖🦕🦖