Dokonania Roku 2023 z sekcją kajakową „Szansa”

W piątkowy wieczór Chojnicki Klub Żeglarski Sekcja kajakowa „Szansa”💙 miała zaszczyt pojawić się na tegorocznej gali Dokonania Roku 2023 w Chojnickim Domu Kultury. Delegacja „Szansy”, na czele z olimpijczykami, została uhonorowana statuetkami🏆 w kategorii sport. Nasi sportowcy w 2023 roku mieli na koncie mnóstwo godnych uznania osiągnięć💪. Wyróżniono nas przede wszystkim za ogromny sukces kajakarzy na Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Berlinie🛶, rekordy pobite na Ogólnopolskich Regatach Kajakowych Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy🚣, jak i za złote medale przywiezione z Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Olimpiad Specjalnych w Warszawie🏀⛹️‍♀️🥇.
Składamy wielkie gratulacje zawodnikom, którzy wkładają całe swoje serce w treningi🩵, angażując się w stu procentach💯, stawiając czoła najtrudniejszym wyzwaniom, dzień w dzień bogacąc się o nowe doświadczenia i przyjaźnie. Nasza radość i duma jest przeogromna😀. Dziękujemy również wspaniałym trenerom i wolontariuszom, którzy dokładają swoją cegiełkę do dokonań naszych sportowców. Szansa to jedna wielka rodzina, a razem możemy wszystko!💙🛶💙
To nie koniec niespodzianek!
8 marca to nie tylko nasz udział w gali Dokonania Roku 2023, lecz także święto naszych Drogich Pań🌷. Szansowicze zadbali o to, by Panie w dniu swojego święta poczuły się wyjątkowo. Przygotowali poczęstunek oraz przemiły upominek. Dziękujemy! 🩵💐