Dzień Drzewa w naszej szkole

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, w tym roku zupełnie inaczej niż zwykle uczciliśmy Święto Drzewa konkursem plastycznym. W wyniku owocnej narady, jury w osobach p. Katarzyny Szafrańskiej i p. Karoliny Żychlińskiej wyłoniło zwycięzców.
W kategorii prac indywidualnych:
na I poziomie I miejsce przyznano
Zuzannie Wąs z kl. IV,
na II poziomie I miejsce przyznano
Krzysztofowi Warnke z ZET 4,
na III poziomie I miejsce przyznano
Monice Klóskowskiej z PDP3.
W kategorii prac zbiorowych:
na I poziomie I miejsce przyznano ZET 1C, II miejsce przyznano ZET 1B, III miejsce przyznano ZET 1A I kl. III,
na II poziomie I miejsce przyznano ZET 2 i ZET 3,
na III poziomie I miejsce przyznano kl. V.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki oraz słodki poczęstunek. Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody w osobach p. Małgorzaty Sobczak i p. Karoliny Żychlińskiej będące organizatorem konkursu pragnie złożyć podziękowanie uczniom i nauczycielom przygotowującym ich do konkursu oraz fundatorom nagród, a szczególnie Nadleśnictwu Przymuszewo i Rytel.