Wyjazd do Fojutowa

Pierwszego marca w pięknym słońcu, temperaturze + 3 stopnie C i dość zmrożonym śniegu zakończyliśmy tegoroczny sezon narciarski. W zajęciach prowadzonych w ramach wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej uczestniczyło z wielkim zaangażowaniem większość uczniów zespołów edukacyjno – terapeutycznych.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Niezwykłym wydarzeniem dla czwórki najbardziej zaawansowanych narciarzy był wyjazd dnia 28 stycznia na prawdziwy stok narciarski z wyciągiem do Fojutowa. Chłopcy świetnie poradzili sobie z górką i emocjami towarzyszącymi zjazdom.

Serdeczne podziękowania dla p. Sadowskiego właściciela komisu sportowego w Gdańsku za przekazany sprzęt który sprawia nam tyle radości.

Już tęsknimy za śniegiem…