Młodzi informatycy w akcji


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

 

24 marca uczniowie klasy II i III gimnazjum oraz wszystkich zespołów PdP zainteresowani technologią informacyjną wzięli udział w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Informatycznego. Musieli wykazać się znajomością pojęć związanych z IT oraz umiejętnością pracy w edytorze tekstów i efektywnego wykorzystywania wyszukiwarki internetowej.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Uczniowie pracowali w 2-osobowych zespołach, wytypowanych wcześniej przez koleżanki i kolegów z klasy. Wszyscy bardzo się starali i wykonywali kolejne zadania na dobrym poziomie. Po sprawdzeniu prac okazało się, że konieczna jest dogrywka pomiędzy reprezentacjami klas II i III. Gimnazjaliści musieli więc rozwiązać dodatkowy test, którego wyniki pozwoliły na ostateczne wyłonienie zwycięzców.

Tegoroczne informatyczne zmagania wygrały Agnieszka Lubecka i Kasia Puppel z kl. IIIG, drugie miejsce zajęli ich koledzy z IIG – Tomek Deptuła i Patryk Guziński, zaś trzecią lokatę wywalczyli Kasia Dalecka i Michał Krajecki z PdP1. Wszystkim zwycięzcom i pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności w zakresie IT.

Konkurs po raz kolejny przygotowali: p. Anna Kostrzewska, p. Marzena Janikowska i p. Marek Krawczyk.