Andrzejki wśród najmłodszych

Uczniowie zespołów edukacyjno-terapeutyczne ZET 1A i B w czwartek 30 listopada odchodzili Andrzejki.
Dzieci przyszły piękne ubrane, gotowe do zabawy. Już od rana wspólnie przygotowywaliśmy stoły i stroiliśmy sale. Obchody rozpoczęliśmy się od wspólnego posiłku. Potem już pełni sił ruszyliśmy by wspólnie tańczyć i pląsać. Nie brało andrzejowych wróżb: dzieci ustawiały buty, zjadały bitą śmietanę bez użycia rąk, by zobaczyć kim zostaną w przyszłości, losowały nagrody przebijając balony wiszące nad głowami, przekuwały serce w poszukiwaniu imienia drugiej połówki no i oczywiście lały wosk przez dziurkę od klucza. Pozostały czas zajęły nam wspólne tańce do największych aktualnych hitów. Zabawa wszystkim się bardzo podobała i już czekamy na kolejne andrzejki za rok.