Światowy Dzień Zespołu Downa

🧦🧦Dzisiaj, mimo deszczowej aury za oknem, w naszej szkole królowały kolory…powody byly dwa! Rozpoczęła sie wiosna 🌳☘️🌷🌞 choć pogoda zrobila nam psikusa i zamiast słońca….🌧️🌧️🌧️ Jednak w naszych sercach panowala radość 😍😍😊😊 Dzisiaj bowiem przypada Światowy Dzień Zespołu Downa, którego symbolem są kolorowe skarpety nie do pary! 🧦🧦 Zakładając je manifestujemy wyraz radości, tolerancji i solidarności z kolegami i koleżankami. Wszyscy wspólnie udekorowaliśmy skarpety, które czekały na nas na stoliku przy wejściu. Nikt nie oceniał, nie porównywał….miało nas to połączyć…a efekt naprawdę piękny ! 😍😊🧦 Nasze kolorowe skarpety zostały uwiecznione w ramce! 🌅
Pamiętajmy-osoby z zespołem Downa to część społeczności naszej szkoły. Mają swoje emocje, uczucia, przemyślenia, powody do radości i do smutku. I to właśnie od nas wszystkich zależy jak będą się czuć w naszej społeczności! 🧦🧦🧦😊😊😍😍🧦🧦