Park Owadów „OWADOGIGANT” w Lubnicy

Dnia 3 września 2012 r. wybraliśmy się do Parku Edukacyjno-Rekreacyjnego w Lubnicy.

Każdy z nauczycieli miał pod opieką jednego ucznia z nauczania indywidualnego. Pani Ania Kabelak – Grodziska była z  Michałem, pani Karolina Żychlińska z Asią, pani Regina Wegner z Natalią i pan Piotr Rutkowski z Remikiem. Wyjechaliśmy niebieskim busem z panem Piotrem o godz. 8.30 spod szkoły.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″] [/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Nie baliśmy się tych wielkich owadów bo jesteśmy bardzo odważni. Po długim spacerku usiedliśmy przy ognisku i śmy pyszne kiełbaski od Gzelli oraz bułki i pyszne szneki od pana Brunki. Za pyszności bardzo dziękujemy i głodne brzuszki napełniliśmy!!! Odpoczęliśmy i wróciliśmy do Chojnic o godz. 15.00. Pogoda i humor nam bardzo dopisały.