Wycieczka do ZOO Gdańsk Oliwa


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /home/adremch/domains/zsschojnice.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

20 czerwca 2013 r. uczennice ZET 2 wybrały się na wycieczkę do oliwskiego ZOO. Przez pięć godzin spacerowały i obserwowały różne zwierzęta. Najwięcej emocji wzbudziły słonie i małpy. Tu zatrzymały się na dłużej. Na zakończenie zjadły pyszne lody. Opalone i uśmiechnięte bezpiecznie wróciły do Chojnic. Wycieczkę zorganizowała p. Regina Wegner przy pomocy p. Anny Kabelak – Grodziskiej. Dziękujemy.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]