Bo w szkole jest wesoło i kolorowo…

Mijają 3 tygodnie….jak ten czas szybko leci 🙂 W zespole ZET 1B rok szkolny zaczął się od uroczystych obchodów urodzin Konrada…to już 9 lat…. a trzeci rok z nami w szkole!! Wszystkiego najlepszego, dużo radości i spełnienia dziecięcych marzeń!! Konrad wraz z koleżanką i kolegami z klasy przemierzali kilometry… szalejąc w sali zabaw Świat Mai. Po wyczerpującym „wysiłku” przyszedł czas na tort i inne pyszności przygotowane przez mamę Konrada, panią Malwinę, za które serdecznie dziękujemy w imieniu całego zespołu klasowego.
W kolejne dni, korzystając z dobrej pogody, ruszyliśmy zobaczyć, co zmieniło się w najbliższej okolicy naszej szkoły i czy pamiętamy m. in. jak bezpiecznie poruszać się pod drodze i jak…. bawić się na placu zabaw 🙂 Bez większych problemów wskoczyliśmy na huśtawki, na zjeżdżalnię i inne atrakcje i już ciut zmęczeni wróciliśmy do szkoły, by następnego dnia spotkać się z panią Paulina Nadolską Stanisławską z Eko Wyspy, która zabrała nas w podróż kreatywną na zajęciach z filcowania…?? Co to i jak się trzeba „namęczyć”, by coś stworzyć zapraszamy na foto-relację do naszej galerii. Do wspólnej pracy zaprosiliśmy kolegów i koleżanki z klasy II wraz z wychowawczynią, panią Pauliną Górską.
Kolejny tydzień – po błogim lenistwie w domach – rozpoczęliśmy od zajęć kulinarnych. Tym razem samodzielnie przygotowaliśmy produkty, z których niedługo później powstały pyszne placki ziemniaczane i… frytki 🙂