Jeszcze jedne Mikołajki

Jak co roku, na początku grudnia gościliśmy w naszej szkole uczennice i uczniów, którzy na co dzień uczą się w swoich domach. Przyszli do nas wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami. Była okazja do rozmów przy wspólnym stole, a także do wspaniałej zabawy.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

W tym roku stroiliśmy papierowe choineczki, wykonywaliśmy ozdoby świąteczne i dekorowaliśmy pierniki. Każdy mógł się przebrać za kowboja, Napoleona, biedronkę, księcia, policjanta, a nawet czarodzieja! Dużą popularnością cieszył się „gabinet kosmetyczno-rysunkowy”, wiele fajnych rzeczy działo się też w „sali rekreacji”. Nie zabrakło wspólnych pląsów ze śpiewem piosenek świątecznych i pastorałek. Kto się zmęczył, mógł odpocząć przy stole, racząc się słodkościami i owocami (bardzo dziękujemy Rodzicom i Pani Helence). Najwięcej emocji dostarczyła – jak zwykle – wizyta Świętego Mikołaja, który z pomocą Pani Biedronki obdarował wszystkich prezentami. Już czekamy na następne spotkanie!!!

Spotkanie zorganizowano we współpracy ze Stowarzyszeniem „RAZEM” oraz wsparciem PCPR w Chojnicach. Serdecznie dziękujemy za pomoc wolontariuszkom i Pani Marzenie z Bursy w Chojnicach.