Konkurs „Nie palę!” rozstrzygnięty

 

W piątek 29 listopada gimnazjaliści poznali wyniki tegorocznego konkursu o nazwie „NIE PALĘ!”, który odbył się kilka dni wcześniej.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Po przygotowaniu teoretycznym (w formie pogadanek i prezentacji materiałów graficznych) przez pielęgniarkę szkolną, p. Halinę Kubiak, wszyscy uczniowie gimnazjum rozwiązywali test sprawdzający ułożony przez opiekujące się Samorządem Uczniowskim panie: Edytę Figurę, Beatę Leszczyńską i Marzenę Janikowską. Oto jego wyniki: I miejsce – Katarzyna Puppel (IIIG), II miejsce – Paulina Zilse (IIIG), III miejsce – Patrycja Guzińska (IG) oraz Patryk Guziński (IIG), IV miejsce – Waldemar Matulewicz (IIIG), V miejsce – Andżelika Pilarska (IIIG). Ponadto wyróżnienia otrzymali: Martyna Grzelak i Radosław Klima (IG), Mateusz Jażdziejewski (IIG) oraz Rafał Spichalski (IIIG). Nagrodzonym uczniom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę!