Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, zwany tez Dniem Kolorowej Skarpetki🧦🧦🧦zbiega się z pierwszym dniem kalendarzowej wiosny🌼🌸🌸🌷🌷 i oba te dni są powodem do radości i nadziei 🙂🙂 uczniowie klas i zespołów edukacyjno- terapeutycznych skocznie i z uśmiechem przystąpili do obchodów! Dzieci naśladowały ruchy nauczyciela, utrwalając podstawowe umiejętności rozpoznawania prawej i lewej strony ciała 🙂🧦 okazało się, że jesteśmy bardzo wysportowani i wygimnastykowani! A do tego dużo uśmiechu…😁😁😁 trochę już zmęczeni obejrzeliśmy teledysk „Ty jesteś powodem…”, w wykonaniu rodziców i dzieci z Zespołem Downa, z użyciem symboli Makaton! Przepiękny, u niektórych z nas pojawiła się łezka ze wzruszenia…! Na koniec wspólnie zdjęcie, którego głównymi bohaterami były nasze kolorowe skarpetki 🧦🧦😁😁 Niech ten dzień będzie dla naszych koleżanek i kolegów świętem radosnym, a każdy kolejny dzień-szczęśliwy, pełen pięknych przeżyć i wspomnień.