Wizyta uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy

Czas przedświąteczny to czas miłych spotkań 🎅🎅 gośćmi uczniów z zespołów edukacjno-terapeutycznych B i C byli uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy z pania Karoliną Kosikowską na czele!! Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od przybliżenia świątecznych zwyczajów i postaci z nimi związanych, nie zabrakło odrobiny humoru i sensorycznych doznań 🎅🎅🎅😃😃👍 następnie wspólnie wykonaliśmy świąteczny plakat z użyciem puzzli i płyt cd !! Kiedy praca trwa to i człowiek zglodnieje….więc kolejnym punktem naszego spotkania było zdobienie piernikow….mniam….czy jest cos fajniejszego niż lukier ściekający z łyżeczek, posypki, która przypadkiem wpadnie do buzi i lekko nadgryziony piernik 😃😃🎅 i kiedy już troszkę zmęczeni sprzątaliśmy do drzwi zapukał…..Mikołaj!!!!! Najprawdziwszy w świecie…sprawdziliśmy 🎅🎅 na dodatek znal nasze imiona i miał dla nas słodkie podarunki!! Wspólne śpiewy, przytulanki, rozmowy i zdjęcia….🎅😃🎅😃 piekny, cudowny, niezapomniany…czy nie taki powinien być przedświąteczny czas?? My uwazamy, że tak i wszystkim życzymy cudownego czasu przed, w trakcie i po świętach 😃🎅🎅🎅🎅🎅🎅😃 hohohoho!!!!!