Wycieczka Zet F do Czerska

W trzeci dzień nowego roku, ale jeszcze w świątecznej oprawie, odbyła się wycieczka klasy Zet F wraz ze swoimi wychowawczyniami – panią Anią i panią Beatą. Uczniowie mieli okazję zobaczyć magiczne, tajemnicze i wręcz bajkowe miejsce. Wiele miast przeobraża się w magiczne krainy, oferując swoim mieszkańcom oraz odwiedzającym rozmaite atrakcje. „Miasteczko świąteczne” to wystawa kolekcji domków państwa Czerniejewskich z Czerska, którzy postanowili podzielić się swoją pasją. Udział w wystawie „Świątecznego Miasteczka” to wspaniała okazja, aby doświadczyć ducha świąt. Można zobaczyć w nim m.in. domki z piernika, zoo, budki sklepowe, stok narciarski, urząd miejski a nawet lodowisko! Oczarowały nas nie tylko same domki ale również zasłyszane dźwięki oraz mnóstwo światełek i lampek. W tak magicznym miejscu nie mogło zabraknąć miejsca dla Św. Mikołaja!