Dzień Mamy i Taty w ZET 1B i ZET 1C

10 czerwca 2022 r. uczniowie ZET 1B i ZET 1C zaprosili swoich rodziców na uroczystości związane z Dniem Mamy i Taty. Rozpoczęliśmy od zagadek dotyczących dzieci, ukrytych w balonach! Oczywiście rodzice bez problemu je odgadli! Następnie odbyła się część oficjalna, był wierszyk i piosenki… Po zakończeniu wzruszeni rodzice udali się na kawę, tort i lody! Pełni sił ruszyli, nie spodziewając się czekających na nich atrakcji, do wykonywania zadań! Tatusiowie przyszywali guzik do dziecięcej koszuli, mamy zaś przykręcały śruby do ulubionych zabawek swoich pociech! Kolejnymi zadaniami było wyszukiwanie w ziemi ulubionych zabawek dzieci, malowanie doniczek i sadzenie roślin. Na koniec dzieci w podziękowaniu za trudy wychowania dla mam przygotowały spa, a dla tatusiów „golenie”! Było dużo śmiechu i wzruszeń! Piękny to był dzień dla nas wszystkich! Dziękujemy za wspólną zabawę i zaangażowanie!