W redakcji gazety

19 września, po zajęciach szkolnych, uczniowie kl. II i III G – pod opieką p. Marzeny Janikowskiej, p. Beaty Leszczyńskiej i p. Mirosława Myszki – wybrali się do redakcji Czas Chojnic. Tam mieli okazję dowiedzieć się, jakie są zadania poszczególnych pracowników redakcji, a także przyjrzeć się z bliska pracy nad gazetą. Naszą przewodniczką była dziennikarka – p. Ramona Wieczorek, która kilka razy gościła już w naszej szkole. Uzyskaliśmy mnóstwo nowych informacji. Za kilka dni – podczas lekcji – przekażemy je tym kolegom, których dzisiaj z nami nie było. Bardzo dziękujemy wszystkim Pracownikom Redakcji za miłe przyjęcie i gościnę!

[mantra-multi][mantra-column width=”1/6″][/mantra-column][mantra-column width=”5/6″] [/mantra-column][/mantra-multi]

Po odwiedzinach w „Czasie Chojnic” kilka osób zwiedzało także najstarsze chojnickie kościoły. Dzięki panu Andrzejowi Ortmannowi udało nam się obejrzeć m.in. kryptę Bazylika Mniejsza w Chojnicach i kościół gimnazjalny od podziemia aż po strych. Zajrzeliśmy nawet do zakrystii Dziękujemy Księdzu Proboszczowi i Panu Kościelnemu za życzliwość! Bóg zapłać!